قوانین سایت

همه ی خریداران با خرید محصولات از پایا وردپرس ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:

بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر افزونه یا قالب وردپرس از هر فروشگاهی که پایا وردپرس محصولات خود را به فروش میرساند، صرفا مربوط به هزینه فارسی(بومی) سازی و ارائه فایل محصول + راهنمای اختصاصی محصول می باشد.
بند دو ) پشتیبانی محصولات پایا وردپرس برای خریداران، به صورت کاملا رایگان تا ۳ ماه می باشد و در این مدت، از شما هیچ مبلغی دریافت نمی شود.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات برای خریداران، بصورت مادام العمر رایگان است.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای افزونه یا قالب توسط خریدار، هیچ ارتباطی به تیم پایا وردپرس ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) در صورت وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی مربوط به قالب ها و افزونه های وردپرس ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد. در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد،نصب از طرف پایا وردپرس انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب ها و افزونه های نسل جدید، خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کرده باشد. مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده شخص خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار هر یک از محصولات تیم پایا وردپرس، چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان [در سطح اینترنت و شبکه های مجازی] توسط خریدار، دریافت هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) پایا وردپرس جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ داده می شود که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند نه ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی سیستم تیکتینگ انجام می شود و هر گونه موارد فراتر از آن، مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده ده ) تمامی محصولات پرمیوم پایا وردپرس، دارای ضمانت یک هفته ( هفت روز شمسی ) در صورت عدم رضایت خریدار از محصول خریداری شده به دلیل نقص محصول میباشد .
بند یازده ) تمامی محصولات بعد از گذشت هفت روز ضمانت قید شده در بند ۱۰، به دلیل دسترسی مشتری به محصولات ، غیرقابل تعویض یا عودت خواهد بود.
بند دوازده ) مطابق بند ۵، نصب و پیکربندی تمامی محصولات برای بار اول بصورت رایگان بوده و برای نصب و پیکربندی بار دوم : افزونه مبلغ ۱۵ هزار تومان و قالب ۳۰ هزار تومان دریافت می شود.
بند سیزده ) پشتیبانی محصولات از طریق پنل کاربری / بخش پشتیبانی صورت میگیرد و از هیچگونه روش دیگری اعم از ایمیل ، پیامک ، تلگرام و… اسفاده نمیشود.

۰ ratings0/5