30 درصد تخفیف ویژه خرید قالب شاپینو تا پایان ماه مبارک رمضان ؛ کد تخفیف ramezan1401
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

logo
منو
logo
logo

تست

روش های حذف پس زمینه عکس در فتوشاپ

از فتوشاپ برای ویرایش عکس ها هم استفاده می شود خیلی وقت ها ممکن است بخواهید پس زمینه عکس را حدف کنید و به دنبال در دسترس ترین برنامه و ابزار برای این کار باشید. برنامه فتوشاپ به شما قابلیت حذف بک گراند عکس را میدهد.

فتوشاپ یک نرم افزار کاملا کاربردی برای طراحی بنر های تبلیغاتی، کارت ویزیت و طراحی بنر های سایت است. کلیه افراد که با گرافیک ثابت یا متحرک سرو کار دارند می توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

✔️حذف پس زمینه عکس در فتوشاپ با quick selection tool

در مرحله اول وارد برنامه فوتوشاپ شوید و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید. حالا در قسمت نوار کناری فتوشاپ Quick selection tools را انتخاب کنید و سپس روی select subject کلیک کنید تا عکس مورد نظر را انتخاب کند.

حذف پس زمینه عکس در فوتوشاپ

که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.از اینکه تصویر مورد نظر انتخاب شد با راست کلیک کردن روی تصویر گزینه Select Inverse کلیک می کنیم

انتخاب عکس در فوتوشاپ

پس از انتخاب عکس و پس زمینه کافیست در قسمت Edit گزینه Cut را انتخاب کنید.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.

حذف کردن تصویر پس زمینه در فوتوشاپ

با انجام کلیه مراحل بالا عکس پس زمینه شما به راحتی حذف می شود.

✔️ حذف بک گراند عکس در فتوشاپ با Color Range

این روش مناسب تصاویری است که پس زمینه دو رنگ دارند. پس از انتخاب تصویر وارد قسمت select می شوید و سپس Color Range را انتخاب می کنید.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.


حالا کافیست موس خود را روی پس زمینه ببرید و رنگ را با قطره چکان انتخاب کنید، مشاهده می کنید که سوژه شما به رنگ مشکی در می آید و سایر نقاط سفید است. می توانید از طریق قسمت 2 میزان اشباع تصویر را تنظیم کنید. و در نهایت گزینه ok را بزنید.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.که باعث می شود پس زمینه عکس هم انتخاب شود.

حذف پس زمینه در فتوشاپ با Color Range

در این مقاله روش حذف پس زمینه در فتوشاپ را آموزش دادیم، امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

توجه :برای حذف پس زمینه عکس از طریق اپلیکیشن های موبایل مقاله حذف پس زمینه عکس در موبایل را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://payawp.ir/?p=1382
لینک کپی شد
0
تماس با ما
X